Skip to content
back
back
back
back
back

Fidia oslavuje svoje 75. výročie: nejedná sa o cieľ, ale o jeden úsek cesty, ktorá ubieha rýchlejšie ako kedykoľvek predtým

Podnik
13/10/2021

Každý deň hrdo oslavujeme prezieravosť a odbornosť tých, ktorí pomohli vybudovať firmu a uznávame víziu tých, ktorí už formujú svet zajtrajška.
Fidia, ktorá bola založená v roku 1946, slávi svoje 75. výročie s motívom „Pripravení na budúcnosť“. Táto významná príležitosť je zastúpená obrazom stromu so silnými koreňmi, ktorý rastie a dosahuje k oblohe.
Pre nás toto výročie nie je cieľom, ale jedným úsekom cesty, ktorá napreduje stále rýchlejšie.
Tak, ako v prípade histórie kyseliny hyalurónovej, ktorú firma Fidia vyvinula, vyrába a predáva už od 60-tých rokov, sme sa dnes stali svetovými lídrami vo viskosuplementácii a ponúkame efektívne a rôznorodé riešenia, šité na mieru potrieb lekárov a pacientov v strategických oblastiach, ako je zdravie kĺbov a starostlivosť o kožu, ako i metabolizmus, gynekológia, neuroveda, oftalmológia, estetická medicína, regeneratívna medicína a antiinfekčné prípravky.
Našou reálnou pridanou hodnotou sú ľudia
„S fantastickou spoluprácou našich partnerov,“ hovorí Carlo Pizzocaro, predseda správnej rady a riaditeľ spoločnosti Fidia Farmaceutici, „sa snažíme o inováciu a o prispievanie k zdravotnej starostlivosti budúcnosti – prispievanie, ktoré môže byť dlhotrvajúce a prospievajúce celej spoločnosti. Výskum a vývoj sú v našej DNA a našim bonusom je pracovná sila viac ako 1 300-členného personálu, ktorá je kľúčom, ktorý nám umožnil dosiahnuť tak mnoho ambicióznych cieľov a nepretržitý rast. A predovšetkým nám umožnil byť pripravení na budúcnosť“.

tag